Chocolate Chip Cookie

wtorek, 25 czerwca 2013

KoneQ Viva Pink!

Cześć To Znowu Ja Toffi
 Na Msp miss piggy1 A w Realu Natalia <3

A Ja Chciałam Napisać O KonQu Na Msp Pt.''Viva Pink!''

A Oto jego Screen :


Moim Zdaniem Niezły :p
Szczerze Przyznam Nie Kupiłam Jeszcze Nic Z Tego KonQa :p
Tylko Nie Wiem Czemu Róż Jest Taki Śliczny :3

Okej A Teraz Screen Ciuchów Damskich Z KonQa :



To Wszystko Co Jest W Czerwonej Ramce To Ciuchy Które Były Wcześniej Chyba :D

To Tyle W Temacie Damskich Ciuchów Z KonQa :3

PS.Sorry Za Te Pomazane Movie Stars - Kusiło Mnie Je Pomazać XD

A Teraz Screen Męskich Ciuchów Z KonQa :




Moim Zdaniem Nie Za Ładne Te Ciuchy Dla Facetów X.x
I Te Ciuchy W Czerwonej Ramce (Chyba) Już Wcześniej Były
Ale Nie Mam Pewności Bo Nie Znam Się Na Męskich Ciuchach ;p .

Okey Teraz Animki *m*



1.Anima 
Robię Zdjęcie Telefonem i Robię Coś Z Ustami XD
Koszt - 500 Sc (Star Coins)
VIP - Tak


 2.Anima
Trzymam Futrzaczka-Zwierzaczka :3
Koszt - 550 Sc (Star Coins)
VIP - Nie
Kupiłam To ^^
 3.Anima
Perfumuję Się Dużymi Perfumami XD
Koszt - 450 Sc (Star Coins)
VIP - Nie


4.Anima 
Trzymam w Torbie Yorka :3
Koszt - 550 Sc (Star Coins)
VIP - Tak
Kupiłam To ^^

To Już Wszystkie Animki z Nowego KonQa ;)
To Znaczy Są jeszcze Jakieś 2 Animki z Różowym Samochodem Ale Poprzedni KoneQ
Był Z Samochodami i Ich Nie Dodałam Bo Nie Wiedziałam Z Jakiego Są KonQa :D
PS.Jak Byś Chciał/a Kupić Je Wszystkie Musisz Zapłacić 2050 Sc (Star Coins) :)

Okej Teraz Nowe Przedmioty Do Pokoju :)

Jest Ich Sporo Więc Nie Będę Robić Jak Z Animkami Tylko Jak Z Ciuchami ;D




Myślałam Że Będzie Tego Więcej ;D
Na Przedmiotach Wogule Się Nie Znam Więc Nie Powiem Co Było Wcześniej A Co Nie :P

Dobra A Teraz Ostatnie Tła *u*

Tło
Różowe Przedmieście :3
Koszt - 500 Sc (Star Coins)
VIP - Tak
Nowe Tło Jest Tylko Jedno .


KoneQ Jest Ogólnie Dla Lubiących Różowy :3

PS.Przyznajcie Że Długi Ten Post XD . Robiłam Go 2 Dni *y* i Na Początku Pisałam Że Nic
Z Niego Nie Kupiłam Ale Od Tamtego Czasu To Się Zmieniło Kupiłam Dwie Animki . Więc
Jak Ktoś Z Was Robi Film Na KoneQ To Może Mnie Dodać Naprzykład Jako Nic Nie Mówiący Ludź *o*

To Tyle 

Do Kolejnego Posta

Pa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz